budo ryu

Osam medalja za Budo Ryu klub iz Zaprešića – Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2015. u kyokushin karateu

Objavljeno:16. Listopad 2015. | Objavio:Z.I. | Sport

Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2015. u kyokushin karateu u disciplinama kate (forme) i kumite (borba) održano je u Zaprešiću, u dvorani osnovne škole Ljudevit Gaj. Domaćin turnira, Klub Budo Ryu, nastupio je s 9 natjecatelja koji su se proslavili s 8 medalja (četiri zlata, jedno srebro, tri bronce i jedno četvrto mjesto). Natjecanje je održano 10. listopada u organizaciji Hrvatskog kyokushinkai saveza.

Na turniru je nastupilo 86 natjecatelja iz 15 klubova iz 6 zemalja (Danska, Slovenija, Mađarska, Srbija, Bosna i Hercegovina te Hrvatska) od kojih je 25 natjecatelja nastupila u katama, a 75 u borbama. Za najboljeg borca u ženskoj konkurenciji izabrana je Mia Čakanić iz KKK Domenica Sveta Nedelja, dok je za najboljeg borca u muškoj konkurenciji izabran Lovro Mihelić iz KKK Fortis Samobor.

budo ryu 3 budo ryu 2

Pored nastupa na turnirima u Španjolskoj, Mađarskoj i Srbiji, Hrvatskom kyokushinkai savezu 7. studenoga predstoji suorganizacija 3. BiH Opena u Brčkom te organizacija 13. Kupa Domenice, turnira pod domaćinstvom KKK Domenica Sveta Nedelja koji je prošle godine okupio 270 natjecatelja iz 12 zemalja i koji će se sljedeće godine održati 12. ožujka u novoj svetonedeljskoj školskoj sportskoj dvorani pri PŠ Rakitje.

Klubu Budo Ryu ovo je deveta organizacija karate turnira u gradu Zaprešiću, a rezultati natjecatelja su zavidni. Za sve zainteresirane, 17. listopada u 16:45 na Zaprešićkom sajmu Klub ima predstavljanje kyokushinkai karatea.

 

Osvojene medalje u katama

1. Mjesto:  Franko Hegeduš, Budo Ryu, Zaprešić, KATE, Kadeti

1. Mjesto:  Ela Robeli, Budo Ryu, Zaprešić, KATE, Limačice

2. Mjesto:  Erin Križančić, Budo Ryu, Zaprešić, KATE, Limačice

3. Mjesto:  Jan Peranić, Budo Ryu, Zaprešić, KATE, Juniori

3. Mjesto:  Borna Flegar, Budo Ryu, Zaprešić, KATE, Limači

 

Osvojeno medalje u borbama

1. Mjesto:  Ela Robeli, Budo Ryu, Zaprešić, KUMITE, Starije limačice +40kg

1. Mjesto:  Paolo Hegeduš, Budo Ryu, Zaprešić, KUMITE, Stariji limači +45kg

3. Mjesto:  Erin Križančić, Budo Ryu, Zaprešić, KUMITE, Starije limačice -30kg

4. Mjesto:  Borna Flegar, Budo Ryu, Zaprešić, KUMITE, Stariji limači -45kg

 

Rezultati Otvorenog prvenstva Hrvatske 2015

KATE

1.         Limači: dječaci 2008. do 2005. godište

1.         Mjesto:  Daniel Furdi, Croatia, Sisak

2.         Mjesto:  Vuk Lalić, HIKO Srbija

3.         Mjesto:  Borna Flegar, Budo Ryu, Zaprešić

2.         Limačice: djevojčice 2008. do 2005. godište

1.         Mjesto:  Ela Robeli, Budo Ryu, Zaprešić

2.         Mjesto:  Erin Križančić, Budo Ryu, Zaprešić

3.         Mjesto:  Ana Prevendar, Mas Oyama, Strmec

 

3.         Kadeti: dječaci 2004. do 2001. godište

1.         Mjesto:  Franko Hegeduš, Budo Ryu, Zaprešić

2.         Mjesto:  Mihael Jelkovac, Domenica, Sveta Nedelja

3.         Mjesto:  Filip Prevendar, Mas. Oyama, Strmec

 

4.         Kadetkinje: djevojčice 2004. do 2001. godište

1.         Mjesto:  Anastasija Stojaković, HIKO Srbija

2.         Mjesto:  Gabriela Suša, Fortis, Samobor

3.         Mjesto:  Klara Prpić, Croatia, Sisak

4.         Mjesto:  Andrea Milošević, HIKO Srbija

 

5.         Juniori: mladići 2000. do 1997. godište

1.         Mjesto:  Tomislav Božić, Fortis, Samobor

2.         Mjesto:  Tin Janko Stanić, Fortis, Samobor

3.         Mjesto:  Jan Peranić, Budo Ryu, Zaprešić

 

6.         Juniorke: djevojke 2000. do 1997. godište

1.         Mjesto:  Petra Gorišek, Fortis, Samobor

2.         Mjesto:  Aleksandra Mitrović, IBK BiH

 

7.         Seniori: muškarci 1996. godište i stariji

1.         Mjesto:  Franz Rasmussen, Farum, Danska

2.         Mjesto:  Luka Sekelj, Fortis, Samobor

3.         Mjesto:  Lovro Mihelić, Fortis, Samobor

 

8.         Seniorke: žene 1996. godište i starije

1.         Mjesto:  Dora Mlinarić, Domenica, Sveta Nedelja

2.         Mjesto:  Sanja Stojaković, HIKO Srbija

 

KUMITE

1.         Mlađi limači: rođeni 2008./2007. -30kg

1.         Mjesto:  Kristijan Prpić, Croatia, Sisak

2.         Mjesto:  Jakov Kosanović, Mladost, Suhopolje

3.         Mjesto:  Dario Žalac, Focus, Strmec

 

2.         Stariji limači: rođeni 2006./2005. -35kg

1.         Mjesto:  Erik Cvetkovć, Focus, Strmec

2.         Mjesto:  Andrija  Zver, Mas Oyama, Strmec

3.         Mjesto:  Vito Hrs, Bregana DIV, Bregana

4.         Mjesto:  Oliver Magdić Govedarica, Bregana DIV, Bregana

 

3.         Stariji limači: rođeni 2006./2005. -45kg

1.         Mjesto:  Borna Ivančić, Mas Oyama, Strmec

2.         Mjesto:  Florian Vizjak, TNT, Samobor

3.         Mjesto:  Darijo Meštrović, Mladost, Suhopolje

4.         Mjesto:  Borna Flegar, Budo Ryu, Zaprešić

 

4.         Stariji limači: rođeni 2006./2005. +45kg

1.         Mjesto:  Paolo Hegeduš, Budo Ryu, Zaprešić

2.         Mjesto:  Roko Aralica, Croatia, Sisak

5.         Starije limačice: rođene 2006./2005. -30kg

1.         Mjesto:  Mia Čakanić, Domenica, Sveta Nedelja

2.         Mjesto:  Josipa Hriberski, Domenica, Sveta Nedelja

3.         Mjesto:  Erin Križančić, Budo Ryu, Zaprešić

 

6.         Starije limačice: rođene 2006./2005. +40kg

1.         Mjesto:  Ela Robeli, Budo Ryu, Zaprešić

2.         Mjesto:  Anđela Malinović, IBK BiH

3.         Mjesto:  Nika Štefanović, Mas Oyama, Strmec

 

7.         Mlađi kadeti: rođeni 2004./2003. -40kg

1.         Mjesto:  Vuk Božić, IBK BiH

2.         Mjesto:  Svetislav Mitrović, IBK BiH

3.         Mjesto:  Bruno Tuk, Focus, Strmec

 

8.         Mlađi kadeti: rođeni 2004./2003. -50kg

1.         Mjesto:  Leon Petrić, Bregana DIV, Bregana

2.         Mjesto:  Darko Simić, IBK BiH

3.         Mjesto:  Mihael Ivić, Domenica, Sveta Nedelja

 

9.         Mlađi kadeti: rođeni 2004./2003. +50kg

1.         Mjesto:  Damjan Starčević, Mas. Oyama, Strmec

2.         Mjesto:  Benjamin Štefanović, Mas. Oyama, Strmec

 

10.       Mlađe kadetkinje: rođene 2004./2003.  -45kg

1.         Mjesto:  Anastasija Stojaković, HIKO Srbija

2.         Mjesto:  Dajana Stevanović, IBK BiH

 

11.       Mlađe kadetkinje: rođene 2004./2003. +45kg

1.         Mjesto:  Klara Prpić, Croatia, Sisak

2.         Mjesto:  Andrea  Milošević, HIKO Srbija

 

12.       Stariji kadeti: rođeni 2002./2001. -50kg

1.         Mjesto:  Goran Stanišić, IBK BiH

2.         Mjesto:  Michael Tuk, Focus, Strmec

3.         Mjesto:  Dino  Lokinger, Mladost, Suhopolje

 

13.       Stariji kadeti: rođeni 2002./2001. -60kg

1.         Mjesto:  Tin Pentek, Mas. Oyama, Strmec

2.         Mjesto:  Borna  Polanšćak, Domenica, Sveta Nedelja

 

14.       Stariji kadeti: rođeni 2002./2001. +60kg

1.         Mjesto:  Alex Csiki, Budokai KERN, Mađarska

2.         Mjesto:  Krsto Tomljanović, Fortis, Samobor

3.         Mjesto:  Marko Kovač, Mas. Oyama, Strmec

4.         Mjesto:  Bruno Stojanović, Bregana DIV, Bregana

 

15.       Starije kadetkinje: rođene 2001./2000. +50kg

1.         Mjesto:  Gabriela  Suša, Fortis, Samobor

2.         Mjesto:  Maja Vrančić, Fortis, Samobor

 

16.       Mlađi juniori: rođeni 2000./1999. -60kg

1.         Mjesto:  Marko Ristić, DBV Bushido, Slovenija

2.         Mjesto:  Ante Kolbas, TNT, Samobor

 

17.       Mlađi juniori: rođeni 2000./1999. -70kg

1.         Mjesto:  Tomislav Božić, Fortis, Samobor

2.         Mjesto:  Josip Vrančić, Mas. Oyama, Strmec

3.         Mjesto:  Mateo  Raič, Domenica, Sveta Nedelja

4.         Mjesto:  Jozsef Szabo, Budokai KERN, Mađarska

 

18.       Mlađe juniorke: rođene 1999./1998. +55kg

1.         Mjesto:  Aleksandra Mitrović, IBK BiH

2.         Mjesto:  Dora Štajcer, Bregana DIV, Bregana

 

19.       Stariji juniori: rođeni 1998./1997. -65kg

1.         Mjesto:  Tin Janko Stanić, Fortis, Samobor

2.         Mjesto:  Marko Krizmanić, Croatia, Sisak

20.       Stariji juniori: rođeni 1998./1997. -75kg

1.         Mjesto:  Antonio Ivkovčić, TNT, Samobor

2.         Mjesto:  Bruno Pekez, Mas. Oyama, Strmec

3.         Mjesto:  Erik Takacs, Budokai KERN, Mađarska

 

21.       Stariji juniori: rođeni 1998./1997.         +75kg

1.         Mjesto:  Marko Hečimović, Mladost, Suhopolje

2.         Mjesto:  Ivan Turčin, Domenica, Sveta Nedelja

 

22.       Stariji juniorke: rođene 1998./1997. +60kg

1.         Mjesto:  Martina Mikulić, Mas Oyama, Strmec

2.         Mjesto:  Petra Gorišek, Fortis, Samobor

 

23.       Seniori: rođeni 1996. i ranije +80kg

1.         Mjesto:  Lovro Mihelić, Fortis, Samobor

2.         Mjesto:  Nik Pavič, DBV Bushido, Slovenija

3.         Mjesto:  Leo Pavičić, Croatia, Sisak

4.         Mjesto:  Filip Češnjak, Bregana DIV, Bregana

 

Najbolji natjecatelj: Lovro Mihelić, Fortis, Samobor
Najbolja natjecateljica: Mia Čakanić, Domenica, Sveta Nedelja

Podijeli

Autor

Comments are closed.