0002

Zaprešić Open 2016 – 11 medalja kluba Budo Ryu

Objavljeno:22. Listopad 2016. | Objavio:Z.I. | Sport

Na ovogodišnjem natjecanju Zaprešić Open 2016 održanom 15. listopada nastupilo je 15 klubova iz Švicarske, Mađarske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine te Hrvatske s ukupno 98 natjecatelja. Turnir je održan u organizaciji Hrvatskog kyokushinkai saveza karatea, a domaćin mu je bio zaprešićki klub Budo Ryu.

Turnir je otvorio Sensei Vladimir Sekelj, predsjednik Hrvatskog Kyokushinkai saveza karatea s punim kontaktom.

Za najbolje natjecatelje turnira proglašeni su Florian Vizjak (TNT Samobor) u uzrastu kadeta, Gabriela Suša (Fortis Samobor) u uzrastu juniorki te Dejan Obranić (TNT Samobor) u uzrastu seniora. Ove godine posebni dragi gosti kluba bili su članovi Mađarskog tima Shihana Pap Henrika s kojima je u nedjelju organiziran izlet u Zaprešić i Zagreb.

img-20161016-wa0014 pa150135

Sljedeći turnir u organizaciji Saveza održati će se 11. ožujka 2017. u Svetoj Nedelji, a domaćin turnira je klub Domenica.

Ove godine generalni pokrovitelj turnira je Turistička zajednica grada Zaprešića.

Za klub Budo Ryu natjecatelji osvojili su ukupno 11 medalja (4 zlata, 3 srebra, 4 bronce) i 5 četvrtih mjesta:

KATA
Limačice: djevojčice 2009. do 2006. godište
4.    Mjesto:  Lea Pongrac, Croatia

Kadeti: dječaci 2005. do 2002. godište
3.    Mjesto:  Borna Flegar, Croatia

Kadetkinje: djevojčice 2005. do 2002. godište
4.    Mjesto:  Lorena Domiter, Croatia

Juniori: mladići 2001. do 1998. godište
3.    Mjesto:  Jan  Peranić, Croatia

KUMITE
Mlađe limačice: rođene 2009./2008.     -30kg
1.    Mjesto:  Lana Pongrac, Croatia
2.    Mjesto:  Beti Tucman, Croatia
3.    Mjesto:  Nola Robeli, Croatia

Stariji limači: rođeni 2007./2006.     -40kg
2.    Mjesto:  Tin  Flegar, Croatia

Starije limačice: rođene 2007./2006.     -40kg
1.    Mjesto:  Lea Pongrac, Croatia

Mlađi kadeti: rođeni 2005./2004.     -40kg
4.    Mjesto:  Karlo  Domiter, Croatia

Mlađi kadeti: rođeni 2005./2004.     +50kg
2.    Mjesto:  Paulo Hegeduš, Croatia
4.    Mjesto:  Borna Flegar, Croatia

Mlađe kadetkinje: rođene 2005./2004.     -35kg
1.    Mjesto:  Erin Križančić, Croatia
3.    Mjesto:  Lorena Domiter, Croatia

Mlađe kadetkinje: rođene 2005./2004.     -45kg
1.    Mjesto:  Ela Robeli, Croatia

Stariji juniori: rođeni 1999./1998.     -75kg
4.    Mjesto:  Jan  Peranić, Croatia

Podijeli

Autor

Comments are closed.