20170128_181927

Četiri finala i jedna srebrna medalja – Uspjeh Akrobatskog rock’n'roll kluba Bistra

Objavljeno:1. Veljača 2017. | Objavio:Z.I. | Sport

U sklopu kvalifikacijskog natjecanja u Zagrebu, 28. siječnja održala se i dodjela pehara za pobjednike ukupnih kupova u 2016. godini. Svake se godine održavaju tri Kupa Hrvatske, a ukupni pobjednici proglašavaju se početkom iduće. Tako je za 2016., ARRK Bistra je dobitnik čak dva pehara!

Cure iz ženske formacije “Zaprešić” (Jana Živić, Vida Žunić, Matea Tkalčić, Anja Šlegl, Petra Kovač, Petra Nekić, Paola Horvat, Antea Burilo, Dora Jukić, Lana Knafelj, Ana Barbarić, Petra Ćibarić, Julija Ilijaš, Mia Starčević) osvojile su pehar za izvanredno treće mjesto u kategoriji Mini formacija 3, a briljirali su i par Lara Kolarić i Jakov Bogdan koji su zasluženo osvojili brončani pehar u kategoriji MINI.

20170128_191044  20170128_181006

20170128_163737  20170128_135925

Na prvom ovogodišnjem natjecanju u organizaciji Rock ‘n’ Roll Gimnazije iz Zagreba, ARRK Bistra vraća se s četiri finala i odličnim rezultatima. Srebrnu medalju su osvojili Elena Ferenci Majcen i Marko Nekić u kategoriji MINI, Letizia Ćibarić i Matej Brnčić su osvojili 5. mjesto u međunarodnoj kategoriji Mlađi juniori 1, kao i Lara Kolarić i Jakov Bogdan, po prvi put u novim kategorijama otplesali do završnice natjecanja i osvojili 7. mjesto u kategoriji Mlađi juniori 2. Formacija Zaprešić (Jana Živić, Vida Žunić, Matea Tkalčić, Anja Šlegl, Petra Kovač, Petra Nekić, Paola Horvat, Antea Burilo, Dora Jukić, Lana Knafelj, Ana Barbarić, Petra Ćibarić, Julija Ilijaš, Mia Starčević) osvojila je 6. mjesto u kategoriji Mini formacije 2.

Sljedeće veliko natjecanje je Državno prvenstvo Republike Hrvatske koji će se po prvi put održati u Zaprešiću, 13. svibnja 2017., u srednjoj školi “Ban Josip Jelačić”, s početkom u 18:00 sati. Dođite podržite zaprešićke odlične plesačice i plesače!